środa, 22 listopada 2017. Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka

Omet Srokowo - Sokół Garbno 12:0

2013-09-29 20:13:15 (ost. akt: 2013-09-29 20:48:55)

Przedostatni w tabeli Sokół Garbno przyjechał do Srokowa po wygranym meczu w 5 kolejce o Mistrzostwo Klasy B z Żaglem Piecki. Omet po nie zasłużonej porażce z Unią Olecko chciał pokazać, że porażka w Olecku była tylko przypadkiem.

Od początku meczu to Omet w sposób zdecydowany przeważał i kontrolował mecz. Już w 11 minucie bramkarz gości musiała wyciągać piłkę z siatki po sprytnym strzale Łukasza Wielgosz w krótki róg bramki. W tej fazie meczu Sokół Garbno ograniczał się jedynie do wybijania piłki spod swojej bramki.

W 27 min padła druga bramka. Szczęśliwym strzelcem był Bartłomiej Babicz, który po 5 minutach znowy pokonał bramkarza Sokoła. Po chwili, bo w 34 minucie, było już 4:0. Kolejna bramkę strzałem głową zdobył Sebastian Ossowski.

Kibice w Srokowie nie musieli długo czekać długo na kolejne trafienia swych pupili. W 35 min Bartłomiej Babicz skompletował klasycznego hattricka i podwyższył wynik na 5:0 .

W 37 minucie mogliśmy zobaczyć najładniejszą akcję meczu. Krzysztof Horba rajdem z prawego skrzydła obrony przebiegł z piłką przez całe boisko i zdobył szóstą bramkę dla Omet-u. Kolejną, w 39 minucie, zdobył Michał Kowalski.

W 45 minucie na boisku pojawił się nasz podstawowy rozgrywający Patryk Potyra, który zastąpił na boisku Michała Kowalskiego.

W 52 min padła kolejna bramka dla zespołu ze Srokowa. Swoje drugie trafienie w meczu zanotował Sebastian Ossowski.

W 65 min meczu kolejna zmiana w naszym zespole i za dobrze grającego w tym spotkaniu Łukasza Wielgosza na boisku pojawił się Marcin Brandt.

W 78 min strzałem zza pola karnego gola zdobył Robert Żuk. Już po upływie 4 minut 10 bramkę dla Ometu zdobył Marcin Brandt.

W 85 min kolejną bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Potyra. Ostatni gol padł w 89 minucie meczu. Strzelił go Bartłomiej Babicz.

Zasłużone zwycięstwo piłkarze Omet-u zadedykowali swym wiernym fanom.

Sebastian Ossowski
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na srokowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.