środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

„Tydzień z Internetem 2014” Biblioteka w Srokowie

2014-04-09 13:58:34 (ost. akt: 2014-04-09 14:13:29)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Czy pisarz-widmo to autor książek o duchach? Kiper to człowiek uczący innych jak uniknąć kipienia mleka? Jak wygląda praca na planie filmowym? 26 i 27 marca 2014 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Srokowie gościła klasy I z wychowawcami na spotkaniu „Co ze mnie wyrośnie?”, organizowanego w ramach kampanii „Tydzień z Internetem”. Spotkanie było inspirowane książką Aleksandry i Daniela Mizielińskich „Co z Ciebie wyrośnie?”.

Uczestnicy podczas zabaw odkrywali tajemnicze, zaskakujące zawody. A wszystko po to, by jak najwcześniej pokazać dzieciom, że to, czym będą zajmować się w życiu, może być zgodne z ich zainteresowaniami i pasjami.

Biblioteka w Srokowie organizowała spotkanie w ramach akcji „Tydzień z Internetem”. Kampania odbyła się już po raz czwarty. Celem tegorocznej edycji było pokazanie, jak Internet i znajomość nowych technologii pomagają w poszukiwaniu pracy. W Polsce kampanię koordynuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI), prowadząca m.in. ogólnopolski Program Rozwoju Bibliotek.

Nasza Biblioteka wzięła również udział w uroczystej inauguracji „Tygodnia z internetem”, który odbył się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział m.in.: Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski, minister administracji i cyfryzacji w latach 2011-2013 Michał Boni, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Rafał Kramza , doradca społeczny Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Krzysztof Król. Podczas inauguracji kampanii odbyła się dyskusja o roli Internetu w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.
Biblioteka w Srokowie serdecznie dziękuje Pani Irenie Drabyk oraz Pani Halinie Kukuła oraz uczniom klas I Szkoły Podstawowej w Srokowie i Solance za udział w spotkaniu.

Michalina Lis

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na srokowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. antyjanusz #1373097 | 89.229.*.* 11 kwi 2014 18:25

    dajesz rade majkel!!! :D

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages