środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Jubileuszowy Przegląd Teatrzyków Profilaktycznych

2014-06-18 14:39:54 (ost. akt: 2014-06-18 14:47:08)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Srokowie odbył się organizowany przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych V Gminny Przegląd Teatrzyków Profilaktycznych.

Celem tej cyklicznej imprezy jest uwrażliwienie uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na tematykę uzależnień, włączenie tematyki profilaktyki uzależnień w obchody Dni Rodziny oraz umożliwienie młodzieży i dzieciom, uczącym się w szkołach naszej Gminy, prezentacji swoich umiejętności i talentów.

Z naszego Gimnazjum przedstawienia przygotowały dwie grupy
- „Carpe diem” (opiekun pani Lucyna Żeliszczak) i „Bulwar” (opiekun pani Iwanna Orynczak). Jury przyznało grupie „Bulwar” 1 miejsce, za które zespół otrzymał talon o wartości 200 zł. Drugie miejsce przypadło „Carpe diem” i talon na sumę 100 zł. Obie grupy postanowiły przekazać wygraną na rehabilitację dla naszego chorego kolegi - Wojciecha Przespolewskiego. Dodatkowo wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymali pokaźne paczki pełne słodyczy .

Uważam, że przedstawienia skłoniły wiele osób do refleksji i uświadomiły widzom, jak wielkim zagrożeniem dla młodego człowieka są alkohol i narkotyki. A dla nas uczestników przeglądu była to doskonała okazja, by wykazać się inwencją we wspólnym działaniu i przeżyć razem niezapomniane chwile, bo emocji nie zabrakło nie tylko podczas prób, ale przede wszystkim w czasie prezentacji programu przed licznie zgromadzoną publicznością.

Gabriela Mróz, II A

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na srokowo.wm.pl w ramkę "  ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages