środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Nasze zagrody nagrodzone!

2014-08-12 09:53:17 (ost. akt: 2014-08-12 10:20:04)

Autor zdjęcia: Paweł Klimowicz

03 sierpnia 2014 roku podczas obchodów XXXVII Międzynarodowego Jarmarku Folkloru na Placu Wolności w Węgorzewie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród zwycięzcom konkursu pn. ,,Estetyczna zagroda” – Edycja 2014 zorganizowanego przez Związek Stowarzyszeń LGD9.

Wśród laureatów znaleźli się również mieszkańcy naszej Gminy.

Serdecznie Gratulujemy Panu Pawłowi Klimowicz, zam. Leśny Rów, który zajął II miejsce w w/w konkursie oraz Pani Bogumile Baran z Leśniewa i Panu Jarosławowi Rutkowskiemu z Kosakowa, którzy otrzymali wyróżnienia.

Celem konkursu było promowanie tradycyjnego, wiejskiego i estetycznego obejścia gospodarskiego, w którym prowadzona jest regularna działalność gospodarcza, wzrost świadomości mieszkańców obszaru LGD9 w zakresie estetyzacji miejscowości wiejskich, promocja gospodarstw rolnych o estetycznym obejściu, zachowującym tradycyjne elementy architektury wiejskiej, aktywizowanie mieszkańców do działań mających na celu poprawę wizerunku własnych posesji i wsi z zachowaniem tradycyjnych elementów i charakteru gospodarstwa wiejskiego.

Źródło: http://www.3.mazurylgd9.pl/konkurs-estetyczna-zagroda-edycja-2014-zostal-rozstrzygniety/


Źródło: UG Srokowo

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na srokowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages