Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Ogłoszono konkurs na podinspektora ds. kadr w Urzędzie Gminy

2015-06-11 13:16:42 (ost. akt: 2015-06-11 13:49:50)
Urząd Gminy Srokowo

Urząd Gminy Srokowo

Autor zdjęcia: archiwum UG

Do 19 czerwca należ nadsyłać kandydatury do konkursu na stanowisko inspektora ds. kadr w Urzędzie Gminy Srokowo.

Kandydat na stanowisko inspektora ds. kadr powinien spełniać odpowiednie wymagania. Praca jest na pełny etat, z umową o pracę. Komisja powołana przez Wójta Gminy Srokowo działa dwuetapowo:
I etap – zapoznanie się z dokumentami złożonymi przez kandydatów, ustalenie czy zostały spełnione kryteria określone w ogłoszeniu o naborze oraz ustalenie listy kandydatów dopuszczonych do drugiego etapu postępowania.
II etap – przeprowadzenie testów oraz rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami do pracy.
Z wyłonionym w drodze naboru kandydatem do pracy zostanie zawarta umowa na czas określony z możliwością dalszego zatrudnienia po uzyskaniu pozytywnej opinii pracodawcy.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, kserokopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających zatrudnienie, kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach lub posiadanych uprawnieniach, kwestionariusz osobowy wraz ze zdjęciem, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz kopia dowodu osobistego.

Oferty należy składać w terminie do 19 czerwca do godz. 12.00 w zamkniętej kopercie w Urzędzie Gminy Srokowo - pokój nr 9, 11-420 Srokowo ul. Plac Rynkowy 1 z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko podinspektor ds. kadr w Urzędzie Gminy Srokowo” oraz zamieścić w widocznym miejscu tel. do kontaktu z kandydatem.

Dokumenty, które wpłyną do Urzędu Gminy po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Lista kandydatów, którzy spełnią wymagania formalne, określone w ofercie o naborze będzie umieszczona na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy Srokowo oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną indywidualnie powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Szczegółowych informacji udziela Sekretarz Gminy tel: 89 754-45-25.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy opatrzyć klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926) oraz ustawą z dnia 22.03.1990 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r. nr 142, poz. 1593 z późn. zm.).”

Szczegółowe informacje na stronie: Urząd Gminy Srokowo

Formularz do pobrania znajduje się: TUTAJ.

Źródło: UG Srokowo

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. kontra #1753908 | 89.229.*.* 14 cze 2015 10:23

  A co Krzysiek kolega Mordaszenki z starostwa ucieka do Srokowa, ostatnia ostoja Mordaszenkiw POwiecie!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. zniesmaczony #1753402 | 83.24.*.* 13 cze 2015 10:24

  A kiedy wybory nowego wójta,bo obecny nie jest w stanie prawidłowo kierować gminą?

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. ciekawy #1752440 | 37.152.*.* 11 cze 2015 22:18

  A kiedy zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora szkoły w Srokowie?

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages