Młodzi pingpongiści walczyli w "Śnieżce"

2016-11-17 14:12:52(ost. akt: 2016-11-17 15:16:56)
Uczestnicy turniej w komplecie.

Autor zdjęcia: archiwum PCSTiR

W czwartek, 17 listopada w hali sportowej „Śnieżka” w Srokowie odbyły się zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.
W rywalizacji szkół podstawowych w kategorii chłopców udział wzięły trzy szkoły z powiatu kętrzyńskiego: SP nr 4 w Kętrzynie, SP w Barcianach oraz SP w Sątocznie. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Kętrzyna, drugie uczniowie z Sątoczna, zaś na trzecim uplasowała się drużyna Barcian.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kętrzynie, drugie miejsce przypadło uczennicom ze Szkoły Podstawowej w Sątocznie. W rywalizacji szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt oraz chłopców wzięło udział gimnazjum z Łankiejm oraz gimnazjum z Mołtajn.

W kategorii chłopców lepsi okazali się uczniowie z Łankiejm, zaś w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna z Mołtajn.

- Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a zwycięzcom życzymy powodzenia w rozgrywkach rejonowych, które odbędą się już 22 listopada w Lidzbarku Warmińskim - mówi Krzysztof Krupienik, dyrektor PCSTiR. Organizatorem turnieju było właśnie Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie oraz GOK w Srokowie.

Źródło: PCSTiR