środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Domowa awantura z pięciorgiem małych dzieci w tle

2016-11-28 13:13:58 (ost. akt: 2016-11-28 13:26:10)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin


Kętrzyńscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie gminy Srokowo, w którym zgłoszono awanturę domową. Na miejscu okazało się, że nietrzeźwi rodzice między którymi doszło do kłótni opiekują się 5-ciorgiem małych dzieci.

W sobotę (26.11) około godz. 19.30 dyżurny kętrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie gminy Srokowo. Z przekazanych informacji wynikało, że w mieszkaniu mają przebywać małe dzieci.

Na interwencję domową pojechali kętrzyńscy policjanci. Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali 31–letniego mężczyznę oraz jego 32-letnią partnerkę. Jak ustalili policjanci kobieta miała wszcząć awanturę, podczas której biła męża i groziła mu pozbawieniem życia. Cała sytuacja miała miejsce w obecności 5-ciorga małych dzieci w wieku od 1 roku do 10 lat.

Jak się okazało zarówno kobieta jak i mężczyzna byli nietrzeźwi. Z uwagi na fakt, iż kobieta zachowywała się agresywnie została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Badanie stanu trzeźwości 32-latki wykazało, że miała 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dzieci tego dnia trafiły do Pogotowia Opiekuńczego.

To już nie pierwsza taka sytuacja w tej rodzinie. W przeszłości dochodziło już do tego, że rodzice pomimo stanu nietrzeźwości sprawowali opiekę nad dziećmi.
O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages