środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

W Solance powitali wiosnę

2017-03-21 20:04:25 (ost. akt: 2017-03-21 20:30:39)

Autor zdjęcia: Karolina Senio

W szkole podstawowej w Solance tradycyjnie, jak co roku 21 marca obchodzony był Pierwszy Dzień Wiosny, pożegnanie zimy.

Klasy rywalizowały ze sobą w konkursach. M.in. w zawodach mądrej głowy (quiz wiedzy o zwiastunach wiosny), ale były też konkurencje sportowe i gaik wiosenny. Nagrody były cenne. Można było zdobyć garnek złota, który tradycyjnie czekał na końcu tęczy oraz tytuł Najlepszego Przyjaciela Pani Wiosny.

Tego dnia odbył się Pokaz Mody, a warunkiem udziału był strój Świeżaka (owoc lub warzywo). Bardzo dużo dzieci przebrało się w piękne stroje, były marchewki, pietruszki, śliweczki, winogronka, itp.. Na koniec wszyscy zostali obdarowani prezentami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Garnek złota wygrała klasa II. Dzień był udany, a uczniowie zadowoleni z tak spędzonego czasu. Na ich twarzach gościł uśmiech i widać było ogromną radość.

Wystawa gaików trafiła na korytarz szkolny.

Karolina Senio


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages