Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Wyłonili gminnych mistrzów wiedzy pożarniczej

2017-04-06 16:05:54 (ost. akt: 2017-04-06 16:14:44)

Autor zdjęcia: Srokowo

W Srokowie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Nagrodą główną w konkursie szczebla centralnego jest indeks na Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

W eliminacjach gminnych udział wzięli uczniowie SP w Srokowie z Filią w Solance (14 osób) oraz Gimnazjum w Srokowie (5 osób). Do następnego etapu, czyli eliminacji powiatowych, które odbędą się 11 kwietnia zakwalifikowało się czworo uczniów, tj. Marika Sztychmiler i Hanna Wereda ze Szkoły Podstawowej w Srokowie oraz Adrian Dudek i Wiktoria Dzirba z Gimnazjum w Srokowie.

Zawody przygotowali i przeprowadzili panowie Paweł Wiśniewski – komendant gminny OSP w Srokowie oraz Bogdan Wieczorek – inspektor ds. BHP i p.poż. w Urzędzie Gminy Srokowo.

Źródło: Gmina Srokowo

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages