środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Rodzinnie w Solance

2017-06-09 18:52:15 (ost. akt: 2017-06-09 18:59:35)

Autor zdjęcia: Karolina Senio

W piątek 9 czerwca odbył się Festyn Rodziny w Szkole Podstawowej w Solance. Oj działo się, działo!!! Trudno to wszystko opisać. Na pewno ten festiwal smaków i kolorów, rodzinnej radości i rozrywki długo zostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.

Podczas festynu, na którym wszyscy wesoło się bawili, każdy mógł obejrzeć pokaz udzielania pierwszej pomocy, który demonstrowali pracownicy Straży Granicznej, pokaz gaszenia pożaru przeprowadzonego przez Straż Pożarną, odbić tropy zwierząt przy stoisku Nadleśnictwa Srokowo. Powodzeniem cieszyły się stoiska z pysznym bigosem z dzika serwowanym przez "Koło Łowieckie - Daniel" oraz z watą cukrową, którą serwowała Pani Henia opiekun Świetlicy Wiejskiej w Pożarkach. Można było spróbować swoich sił w Zumbie prowadzonej przez Panią Dagmarę i szybciutko nadrobić stracone kalorie w kawiarence Rady Rodziców.

W programie festynu nie mogło zabraknąć występów uczniów szkoły podstawowej - były kowbojskie tańce, szanty, dużo piosenek o tematyce rodzinnej oraz teatrzyk profilaktyczny" Bezpieczny Internet". Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu. Zabawa była świetna!
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPSolanka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages