Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Podziel się:

Podziel się:

Mały miś w świecie wielkiej literatury u srokowskich przedszkolaków

Gmina Srokowo brała udział w Międzynarodowym projekcie pt. Mały miś w świecie wielkiej literatury, którego autorką jest Aneta Konefał, dyrektor Przedszkola w Kolbuszowej.

Dnia 4 czerwca nasze najmłodsze przedszkolaczki odwiedziły pana wójta Gminy Srokowo i przekazały misiowy Certyfikat za udział w projekcie. Maluszki zostały miło przyjęte, słodki poczęstunek zawsze cieszy się powodzeniem. Przy tak wielkiej okazji zwiedziliśmy Urząd Gminy Srokowo, a po minach dzieci i pracowników można stwierdzić że było sympatycznie. Na zakończenie dzieci zaśpiewały kilka piosenek.
W projekcie brały udział wszystkie przedszkolaki z naszej gminy, około 100 dzieci. Miś odwiedził przedszkolaczki, które czytały mu bajki, bawiły się z nim, tańczyły, rysowały... Pozytywnych emocji było dużo. Pozdrawiamy naszego misia Tulisia i może za rok znowu się spotkamy!
Gminny koordynator projektu Anna Małecka
Autor zdjęć: Anna Małecka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa w Srokowie oraz opublikowany na portalu Srokowo: Mały miś w świecie wielkiej literatury u srokowskich przedszkolaków
Oceń artykuł:

(0)