środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Podziel się:

Podziel się:

Z WIZYTĄ W KOSMOSIE

Chcąc dobrze zakończyć pierwsze półrocze nauki i pracy w Szkole Podstawowej w Srokowie, z Filią w Solance , przedszkolaki oraz uczniowie klas I-V udali się w niezwykłą podróż w daleki Kosmos. Miało to miejsce dnia 18 stycznia 2019 r.

Udało się to dzięki staraniom nauczycieli: Anny Małeckiej, Anety Milewskiej oraz Anny i Cezarego Borochów.
Każda klasa ( a właściwie znajdujące się w niej przeróżne postacie, tj.: ufoludki, obcy, kosmiczne księżniczki, astronauci, szturmowcy, Lordowie Vaderzy, Buzzowie Astralowie, księżyce, gwiazdy a nawet planety) podróżowała własnym statkiem kosmicznym i lądowała na wszystkich planetach Układu Słonecznego. Były tam specjalne zadania do wykonania: kosmiczne pojazdy, piramidy, tańce i zagadki.
Gdy już powróciliśmy na Ziemię oddaliśmy się typowo ziemskim przyjemnościom. Posililiśmy się pysznym ciastem przygotowanym przez rodziców oraz tańcowaliśmy do ostatniego dzwonka, który zapowiedział początek ferii zimowych.
W imieniu organizatorów dziękujemy za liczne przybycie i dobrą zabawę.

Aneta Milewska

Autor zdjęć: Michalina Lis

Natomiast starsze klasy VI-VIII i dwie klasy gimnazjum IIIa i IIIb "W Kosmosie" czas spędziły na konkursach oraz prezentacji swoich talentów. Były skecze, piosenki ( duuużo piosenek:) ) i tańce.
Na zakończenie wszyscy obejrzeli film popularno- naukowy pt. " Orbita".
Wszyscy świetnie się bawili a po wszystkim zadowoleni rozeszli się na ferie zimowe.

Karolina Senio

Autor zdjęć : Anna Łata
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa w Srokowie oraz opublikowany na portalu Srokowo: Z wizytą w kosmosie
Oceń artykuł:

(0)